EST
Tartu Kunstikool  on loomemajanduse disaini- ja kunstierialade kutsealase teabe, oskuste ning ideede vahendaja Eestis ja Euroopas. Valdkonna arendajana peab kool ühtviisi tähtsaks nii innovaatilist lähenemist kui kultuurilist järjepidevust.

Tartu Kunstikoolis on võimalik õppida disainivaldkonna kutseõppes neljal erialal: kujundusgraafik, dekoraator, stilist ja 3D kunstnik-kujundaja. Õpe kestab 2,5 või 3,5 aastat.
KUKU jätkuõppes (5.tase) pakutakse juba tegutsevatele või 4.taseme koolituse läbinud kujundajatele, kunstnikele või disaineritele võimalust aasta jooksul end edasi arendada.

Kooli koduleht: www.tartukunstikool.ee

Tartu Kunstikoolis peetakse väga oluliseks, et kooli lõpetaja saab tööturul iseseisvalt hakkama, on ettevõtlik ja tal on head erialased oskused. 
Kasutame õppetöös palju tiimicoachimist, coachimist, disainmõtlemise rakendamist öppetöös ja päris klientide tööde teostamisel.
Jagame meelsasti oma kogemusi ja materjale: koolituse, koolikülastuse või võimaliku koostöö arutamiseks palun võtke ühendust Kadi Kreisi  või Juta Vallikiviga.

TK õpilase Giulia Landonio illustratsioon kogumikule "Sajab arbuuse"

Tartu Kunstikooli Inkubatsioonikeskus Inku tegutseb aastast 2011. Tegelikult on see virtuaalne keskus ja mõnikord tundub, et seda polegi ehk päriselt olemas. Esimestel aastatel tegelesime peamiselt tellimustööde vahendamisega TK õppijateni, et nad saaks töökogemuse, mis seotud reaalse kliendiga. Aastast 2014 aga muutsime on tegevusprintsiipe põhjalikult. Tänu projektile TOY.VET saime endale Soomest uuendusliku metoodika TOY ja siis muutus kõik.
Me jätkame endiselt tellimustööde vastuvõtmisega klientidelt ja edastame need õppijateni. Kuid enam me ei vahenda kliendiga suhtlust ega töötasu maksmist. Nüüd tegelevad kliendisuhtlusega õppijad ise, sest me usume, et klient on kõige parem õpetaja ja "päris tööelu" tutvustaja. Õppijad vastutavad ise kõige eest, koolis on nende käsutuses töö teostamiseks vajalikud tehnilised ressursid ja suurepärased õpetajad, juhendajad ning coachid.  
info: inku[6]tartukunstikool.ee

Viimased uudised

juta.vallikivi, Projekt EntreTOY hakkab lõppema
16. apr, 2019
juta.vallikivi, Uus projekt "Koos ettevõtlikuks!"
31. aug, 2018
Arhiiv